Photoshop CS3 Beta

Photoshop CS3 Beta

Wczoraj ukazała się najnowsza wersja programu graficznego Photoshop. Plik instalacyjny można pobrać za darmo z strony producenta - program działa jedynie przez 2 dni w przypadku użytkowników nie posiadających oryginalnego klucza z Photoshopa CS2.

W wersji CS3 poprawiony został wygląd, zwiększono również możliwości konfiguracyjne okien narzędziowych, dzięki czemu każdy może jeszcze lepiej dostosować program do swoich indywidualnych potrzeb.

Polecam każdemu zapoznanie się z nowymi funkcjami, wybrane zostały opisane na stronie Pcworld.pl oraz na blogu Riddla.

Dobrym rozwiązaniem zastosowanym przez Adobe, jest doączenie do nowego Photoshopa opcji dostępnych do tej pory jedynie w osobnym programie Image Ready. Teraz tworzenie animacji jest jeszcze bardziej ułatwione.

Cena nowego Photoshopa nie jest jeszcze znana (przynajmniej dla mnie). Wiadomo jednak że oprucz wersji Standard, dostępna będzie również wersja Advance o której możemy przeczytać na stronie PC World Komputer:

Photoshop CS3 Advance będzie wyposażony m.in. w udoskonalone narzędzie tworzenia perspektywy (Vanishing Point 2), obsługą technologii High Dynamic Range, wsparcie dla "rotoscopingu" (tworzenia animacji w oparciu o obraz wideo) i plików grafiki 3D, obsługą standardu Dicom (Digital Imaging and Communi-cation in Medicine) i filtr Fast Fourier Transform.

... więc zapowiada się, że będzie ciekawie ;)

Komentarze 777:

Dodaj komentarz:

Dostępne tagi: [link]http://adres-www[/link] [quote]cytat[/quote] [code]kod[/code] [pre]tekst preformowany[/pre] [b]bold[/b]